Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme
Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme
%20 İndirimli 106,00 TL 85,00 TL
Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme
Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme

Radyoloji Fiziği: Gözden Geçirme

85,00 TL
106,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786058742666 Sayfa Sayısı: 272
Editör(ler): Walter Huda Çeviri Editörü: Prof. Dr. Nevzat Karabulut Dil: Türkçe Basım Yılı: 2014 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Radyoloji Fiziği–Gözden geçirme kitabının üçüncü baskısı, Amerikan Radyoloji Yeterlik sınavının yazılı aşamasına hazırlanan kıdemli asistanlara yönelik yapılan başarılı gözden geçirme kursunun içeriğinden geliştirilmiştir. Her ne kadar konferanslar ve başka kaynakların okunmasından öğrenilen kavramları gözden geçirmek ve pekiştirmek amacıyla hazırlanmış olsa da, birçok Radyoloji asistanı Amerikan Radyoloji Yeterlik sınavı yazılı aşamasının fizik bölümü için ana hazırlanma aracı olarak Huda’ya güvenmişlerdir. Radyoloji Teknisyenleri de Amerikan sertifikasyon sınavlarına hazırlanma da Radyoloji Fiziği–Gözden geçirme kitabına güvenmişlerdir. Kitapta x-ışını oluşumu ve x-ışını kullanan tüm görüntüleme yöntemlerindeki etkileşimleri kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmektedir. 500’ün üzerindeki deneme sınavı sorusu, okuyucuların sınavlarına tam olarak hazırlanmalarına yardım edecektir.

Bu Baskıda:

  • %70 daha fazla şekil
  • Ultrasonografi, manyetik rezonans görüntüleme ve nükleer tıp hakkında güncellenmiş bilgi
  • Radyobiyoloji ve radyasyondan korunma hakkında genişletilmiş kapsam
  • Erişkin ve çocuk hastalardaki radyasyon dozları hakkında kapsamlı gözden geçirme
  • Kullanılan anahtar terimler için sözlük
  • Kılavuzlu uygulama sınavları
  • Her bölümün sonunda gözden geçirme soruları
  • Karmaşık bilgiler için basit çizimler

Diğer Detaylar

Editör(ler) Walter Huda
Çeviri Editörü Prof. Dr. Nevzat Karabulut
Dil Türkçe
Basım Yılı 2014
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.