Renkli Doppler Görüntüleme - Doç. Dr. Selma UYSAL RAMADAN

150,00 TL
ISBN: 9786054477050 Sayfa Sayısı: 260
Dil: Türkçe Basım Yılı: 2014 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 21x29,7 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Hızlı teknolojik gelişmelere parelel şekilde,renkli Doppler'in de içlerinde bulunduğu çeşitli görüntüleme yöntemlerinde çok büyük değişiklikler meydana gelmektedir.

Abdomen,periferal vaskuler hastalıklar,obstetrik,jinekoloji gibi hemen hemen tüm vücut sistemlerine ait çeşitli hastalıkların tanısında renli Doppler görüntülemesi önemli bir rol oynamaktadır.

Kitabın bu baskısında ekokardiyografi hakkında ayrı bir bölüm ayrılmış,yeni çizimler ile cihazın tarihi gelişimi ve özelikleriyle birlikte renkli Doppler ultrasonun vücudun değişik sistemlerinde kulanım bilgisi ile eklenmiştir.

Abdomen,periferik vaskuler hastalıklar gibi değişik vücut sistemlerini değerlendirmede renkli Doppler'in kulanımındaki rolü ayrıntılandırılmıştır.

Obstetrik,jinekolojik lezyonlar ve infertilite konusunda ayrı bölüm eklenmiştir.

Bu kitap mezuniyet sonrası,klinisyenlerin pratileri ve radyolog ile jinekologların günlük pratiklerinde rehber olacaktır.

Diğer Detaylar

Dil Türkçe
Basım Yılı 2014
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 21x29,7 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.

Benzer Kitaplar

Birlikte Alınan Kitaplar Ürünler