Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi
Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi
%20 İndirimli 362,00 TL 290,00 TL
Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi
Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi

Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi

290,00 TL
362,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-20-4 Sayfa Sayısı: 300
Editör(ler): Gerhard Sattler, Uliana Gout Çeviri Editörü: Doç. Dr. Ayşe Serap Karadağ, Prof. Dr. Necmettin Akdeniz Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 21x29,7 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi
Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi alındığında geçerli promosyonlar
 • Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi
  Resimli Estetik Botulinum Toksin Enjeksiyon Rehberi

  1 Adet "Resimli Dolgu Enjeksiyon Rehberi" alındığında geçerlidir.

  324,00 TL 209,00 TL

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bu rehber kitap, yüz estetiğinde hiyalüronik asit dolgu maddelerinin kullanımı için gerekli pratik bilgilerle birlikte en yeni bilimsel materyalleri sunmaktadır. Bu kitap, yaşlanma sürecinin anatomik bağlamda nasıl geliştiğini araştırmakta ve okuyucuya estetik ihtiyaçlarını güvenli ve etkili bir şekilde en iyi nasıl karşılayacağını anlamak için temel teorik bilgilerle donatmaktadır.

İlk kez, yazarlar orijin ilişkili gençleşme ve yüz uyumuna bütüncül bir tedavi yaklaşımı tariflemektedirler: 'MIAC' (Minimal İnvaziv Augmentasyon Cerrahisi), en yeni tekniklerin sentezini ve enjekte edilebilir dolgu maddeleri ile bölgesel tedavi seçeneklerini sunar. Detaylı bilgilendirmeler ile okuyucuya sunulan kapsamlı bir pratik bölüm klinik fotoğraflar, anatomik çizimler ve videolarla kombine edilmiştir. ‘Dolgu Klavuzu’, bu kitabın bir başka önemli noktasıdır ve okuyucuya, mevcut dolgu ürünlerini belirli endikasyonlara göre seçmede karar destekleyici bir materyal sağlar. Bir dizi olgu çalışması, okuyucunun, tedavi yöntemlerinin yararlarını ve etkilerini değerlendirmesini sağlar.

Yazarlar

Dr Gerhard Sattler; Alman Estetik Cerrahi Derneği Başkanı (Gesellschaft fur Asthetische Chirurgie Deutschland, GACD), Uluslararası Dermatolojik Cerrahi Derneği Yöneticisi ve birçok profesyonel derneğin üyesidir. Aynı zamanda Almanya’da Darmstad’da bulunan ve önde gelen Estetik Tıp ve Plastik Cerrahi merkezlerinden olan Rosenpark Kliniği direktörüdür.

Dr Uliana Gout; Klinik hizmetler sunan ve aynı zamanda ameliyatsız estetik tıp alanında uluslararası eğitim kurumu olarak hizmet veren London Aesthetic Medicine Services şirketinin kurucusudur. Dr Gout kanıta dayalı tıp eşliğinde Estetik Tıp alanında çalışmaktadır ve uluslararası Estetik Tıp konferans turları, birçok danışma kurulu, fakülte ve komitede konuşmacı ve eğitimci olarak görev almaktadır. Dr Gout Uluslararası Peeling Derneği Başkanıdır ve aynı zamanda Illustrated Guide to Chemical Peels: Basics, Indications and Uses, 2014 kitabının yazarlarındandır.

İlave Özellikler

 • Videolar: Enjeksiyon tekniklerini gösteren videoları takip etmek kolay; videolara QR kodları ile kolayca erişilebilir.
 • Klinik fotoğraf: Klinik sonuçların öncesini ve sonrasını göstererek adım adım enjeksiyon tekniklerini özetlemektedir.
 • Anatomik çizimler: Detaylı anatomik çizimler ve ilgili enjeksiyon diyagramları, en son bulgulara dayanarak hedef yapılar hakkında açık bir fikir vermektedir.
 • Praktik tools: Göstergeye göre dolgu ürünleri, enjeksiyon aletleri ve uygulama teknikleri seçiminde okuyucuyu yönlendirmek için geçerli derecelendirme ölçekleri, grafikler ve tablolar.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Gerhard Sattler
Editör(ler) Uliana Gout
Çeviri Editörü Doç. Dr. Ayşe Serap Karadağ
Çeviri Editörü Prof. Dr. Necmettin Akdeniz
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 21x29,7 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.