Sağlık Çalışanları için Enfeksiyon Hastalıkları
Sağlık Çalışanları için Enfeksiyon…
%20 İndirimli 200,00 TL 160,00 TL
Sağlık Çalışanları için Enfeksiyon Hastalıkları
Sağlık Çalışanları için Enfeksiyon Hastalıkları

Sağlık Çalışanları için Enfeksiyon Hastalıkları

160,00 TL
200,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615679 Sayfa Sayısı: 456
Editör(ler): Dr. Öğr. Gör. Esra Türker, Uzm. Dr. Levent Hayat, Prof. Dr. Ş. Volkan Özgüven Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Sağlık çalışanlarının, dünyanın hangi coğrafyasında olursa olsun, en çok karşılaşacakları hastalıklar, tartışmasız enfeksiyon hastalıkları olacaktır. Hem hastanın en kısa sürede ve en hasarsız şekilde sağlığına kavuşmasını sağlamak için hem de yakın çevresinde yaşayanların ve o hasta ile zorunlu olarak yakın temasta bulunan sağlık çalışanlarının sağlığını korumak için “ne ile, nasıl bir mikroorganizma ile karşı karşıya olunduğunun” ortaya konulması şarttır. Böylece hem hastaya gerekli olan en uygun tedavi yönteminin planlanması sağlanabilecek hem de çevresindeki temaslıların o hastalıktan nasıl korunacağının belirlenmesi mümkün olabilecektir.

Kütüphanelerde ve kitabevlerinde enfeksiyonlarla ilgili Türkçe ve yabancı dillerde yazılmış çok sayıda kaliteli kitap bulabilirsiniz. Bunlar, her görev tanımındaki sağlık çalışanının mesleki gelişimi açısından hiç kuşku yok ki son derece faydalı olmuştur. Biz de oldukça deneyimli, bilgili, eğitim dünyasına yıllarını vermiş, sorumluluk sahibi yazarlarımızla bu zenginliğe, yepyeni bilgilerle donatılmış bir el kitabı ile katkıda bulunmak istedik. Siz genç mesai arkadaşlarımıza yönelik olarak, egodan arındırılmış sadelikte ve anlaşılabilir bir dille yazılmış, güvenilir ve düzeyli bir kaynak oluşturmaya çalıştık. Bu kitapta yalnızca ülkemizin koşulları gözetilmemiş, evrensel hedefleriniz de dikkate alınarak, küçülen dünyada karşılaşabileceğiniz sık enfeksiyonlar da göz önünde bulundurulmuştur.

Hele şu kapağı açıverin ve kendinizi akıp giden satırlarda özgür bırakın ki sürprizlerle dolu yolculuğumuz başlayıversin.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Dr. Öğr. Gör. Esra Türker
Editör(ler) Uzm. Dr. Levent Hayat
Editör(ler) Prof. Dr. Ş. Volkan Özgüven
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.