Serebral Palsili Bireyler İçin Ergoterapi ve Fizyoterapi
Serebral Palsili Bireyler İçin…
90,00 TL

Serebral Palsili Bireyler İçin Ergoterapi ve Fizyoterapi

90,00 TL
Yayınevi: Hipokrat Kitabevi ISBN: 9786059160735 Sayfa Sayısı: 324
Çeviri Editörü: Prof. Dr. Gonca Bumin Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Serebral Palsili Bireyler İçin Ergoterapi ve Fizyoterapi

Prof. Dr. Gonca Bumin

ÖNSÖZ

Serebral palsi hem ergoterapistler hem de fizyoterapistlerin özel eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerinde en çok karşılaştığı ve önemle üzerinde durulması gereken konulardan biridir. Serebral palsi rehabilitasyonu interdisipliner ekip yaklaşımını gerektirir. Özellikle Ergoterapistler ve Fizyoterapistler serebral palsi rehabilitasyonunda bireylerin günlük yaşam becerilerinde bağımsızlığı ve toplumsal yaşama katılımı için omuz omuza çalışan sağlık profesyonelleridir ve her iki disiplinin yakın işbirliği içinde çalışması önemlidir. Bu kitap serebral palsili çocuk ve yetişkin bireyler için Ergoterapi ve Fizyoterapi yaklaşımlarını vaka örnekleriyle en iyi şekilde sunmaktadır. Özellikle farklı yaş ve farklı problemlere sahip her bir serebral palsili vaka örneğinde aktivite performans süreç modeli ile değerlendirme ve müdahale yaklaşımları detaylı şekilde anlatılmaktadır. Bu yönüyle ergoterapi ve fizyoterapi öğrencileri, serebral palsi rehabilitasyonu ile ilgili çalışan ergoterapistler, fizyoterapistler ve ailelerimiz için çok önemli bir rehber kitap olarak yol gösterici olduğunu düşünüyorum.

 

 

Bu kitabın hazırlanmasında özveriyle çalışan ve emek veren tüm arkadaşlarıma ve

Hipokrat yayınevinden Sayın Ali Çelik ve kitabın dizgisini titizlikle tamamlayan

Sayın Hüseyin Çağlıkasap'a teşekkürlerimi sunuyorum.

 

 

 

Tüm akademik yaşantım boyunca her zaman sabırla beni destekleyen sevgili eşim

Prof. Dr. Ali Bumin ve sevgili kızlarım Gizem ve Selin'e sonsuz teşekkürler…

 

Faydalı olması dileğiyle hepinize iyi okumalar…

 

Prof Dr Gonca BUMİN

18 Ocak 2018, Ankara

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Prof. Dr. Gonca Bumin
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.