Sistemlere İlişkin Laboratuvar Tetkikleri ve Tanı Yöntemleri

60,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786059215527 Sayfa Sayısı: 438
Editör(ler): Doç. Dr. Hossein Asgarpour Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

     Hastalıkların tanısında fizik muayene sonrası değerlendirmeye alınan laboratuvar tetkikleri ve tanı yöntemleri hastalıkların tanısında, hastalıkların seyrinin belirlenmesinde ve tedavi yöntemlerin başarılı olup olmamasında önemli yer kapsamaktadırlar. Laboratuvar tetkikleri ve tanı yöntemleri kitabımız herhangi bir hastalığın tanımlanmasında doğrudan kapsamlı bilgilerin yanında konun ile ilgili çalışma isteği ve heyecanı sağlamaktadır. Bu kitap tedavi yöntemlerini kapsamamaktadır ancak vücut sistemlerine yönelik laboratuvar tetkikleri ve tanı yöntemleri hakkında kapsamlı bilgileri içermektedir. Kitabın yazımındaki temel amaç hekimler, hemşireler, ebeler ve diyetisyenlerin yanında eğitim alan tıp, hemşirelik, ebelik, beslenme-diyetetik ve diğer sağlık bölümleri öğrencileri için kapsamlı bir bilgi kaynağı oluşturulmasıdır. Temel bir bakış açısını sağlamanın yanında anlaşılması ve yorumlanması kolaylık açısından her sistemin anatomi ve fizyoloji bilgilerin yanında yapılan laboratuvar tetkikler ve tanı yöntemleri verilmiştir. Ayrıca tetkikler ve tanı yöntemleri öncesi hasta hazırlığın ve işlem esnası ve sonrası yapılması gereken hususlara da yer verilmiştir. Böylece yeterli hasta hazırlığın yanında doğru ve güvenli bir şekilde sürecin ilerlemesi sağlanıyor olmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Doç. Dr. Hossein Asgarpour
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.