Snell Klinik Nöroanatomi
Snell Klinik Nöroanatomi
235,00 TL

Snell Klinik Nöroanatomi

235,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053355748 Sayfa Sayısı: 560
Editör(ler): Ryan Splittgerber Çeviri Editörü: Prof. Dr. Mehmet Yıldırım Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 8. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Klinik nöroanatomi alanında sağlam bir temel oluşturun
Snell Klinik Nöroanatomi Sekizinci Baskı nöroanatomiye eksiksiz klinik odaklı girişinizdir. Vücut sistemlerine göre düzenlenmiş olan bu popüler metin size nöroanatomi kavram ve yapıları arasında mantıklı ve uyumlu bir şekilde rehberlik eder. Açık Öğrenme Hedefleri her bölümdeki esas kavramlara yoğunlaşmanıza yardımcı olur ve bölüm başlarındaki klinik vaka örneği bu kavramların klinik pratikte size nasıl destek olacağını gösterir. Metin boyunca Klinik Notlar önemli klinik hususlara dikkat çeker. Bölümler hem Temel Kavramlar listesi hem de hafızanız ile klinik uygulamaya hazırlığınızı sınayan klinik problemleri çözmeniz gereken vaka örnekleri ve Genel Tekrar Soruları ile tamamlanır.

• Her bölümdeki Temel Kavramlar listeleri odaklanmış klinik olarak anlamlı bir nöroanatomi anlayışı sağlar.
• Bölüm Öğrenme Hedefleri ve klinik vaka örnekleri bölüm içeriğinin pratik uygulamadaki önemini belirtir.
• Klinik Notlar hızlı referans ve gözden geçirme için önemli klinik hususlara dikkat çeker.
• Klinik Problem Çözümü ve Genel Tekrar Soruları uygulamada karşılaşacağınız klinik zorluklara karşı sizi hazırlar.
• Geliştirilmiş tam renkli çizimler diyagramlar ve mikroskobik resimler karmaşık kavram ve yapıları anlayışınızı zenginleştirir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Ryan Splittgerber
Çeviri Editörü Prof. Dr. Mehmet Yıldırım
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 8. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.