Solunum Fonksiyon Testlerinin Yorumlanması Uygulama Rehberi
Solunum Fonksiyon Testlerinin…
135,00 TL

Solunum Fonksiyon Testlerinin Yorumlanması Uygulama Rehberi

135,00 TL
Yayınevi: Hipokrat Kitabevi ISBN: 9786059160711 Sayfa Sayısı: 265
Çeviri Editörü: Dr. Dilek Yamak, Dr. Birol Yamak Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 4. Baskı Ebat: 13,5x19,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: 1. Hamur

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

ÖNSÖZ

 

Hastaların akciğer problemlerinin tanısı, tedavisi ve takibinde çok gerekli olduğuna inandığımız Solunum Fonksiyon Testlerinin yorumlanmasına katkı sağlayacak kitabımızın tüm sağlık çalışanlarına faydalı olmasını umuyor ve diliyoruz. Bu çeviride bizlere yardımcı olan T. C. Hasan Kalyoncu Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü Öğretim Görevlisi Deniz Erdan Kocamaz, Araştırma Görevlileri Tuba Kaplan, Çağtay Maden, Elif Dökünlü ve Murat Ali Çınar'a çok teşekkür ederiz.

 

Uzm. Fzt. Dilek Yamak

Prof Dr. Birol Yamak

Diğer Detaylar

Çeviri Editörü Dr. Dilek Yamak
Çeviri Editörü Dr. Birol Yamak
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 4. Baskı
Ebat 13,5x19,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi 1. Hamur

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.