Tanısal Nöroradyoloji
Tanısal Nöroradyoloji
%20 İndirimli 540,00 TL 432,00 TL
Tanısal Nöroradyoloji
Tanısal Nöroradyoloji

Tanısal Nöroradyoloji

432,00 TL
540,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615648 Sayfa Sayısı: 400
Yazar(lar): Wu-Chung Shen Çeviri Editörü: Prof. Dr. Osman Kızılkılıç Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 20x28 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

BT ve MRG, tanısal nöroradyolojideki en önemli araçlardan ikisidir. Bu kitap, okuyucuların çeşitli yaygın beyin ve omurga hastalıklarının BT ve MRG görüntülerinin temel özelliklerini belirlemelerine ve hızlı tanı koymalarına yardımcı olacaktır. Yazarın 40 yıllık eğitim ve klinik deneyimine dayanan kısa ve kullanımı kolay ipuçları eşliğinde 2.000'den fazla açıklayıcı BT ve MRG görüntüsü dahil olmak üzere kapsamlı bilgiler sunmaktadır. Kafa travmaları, felç, intrakraniyal tümörler, MSS enfeksiyonları ve omurga hastalıkları ile bağlantılı olarak BT ve MRG görüntü yorumlama becerilerini geliştirmelerine yardımcı olan bu kitap, sadece nöroradyoloji ve radyoloji uzmanları ve asistanları için değil, aynı zamanda tıp doktorları, tıp öğrencileri ve tanısal nöroradyoloji ile ilgilenen diğer uzmanlar için de yardımcı bir kaynak niteliğindedir.

Diğer Detaylar

Yazar(lar) Wu-Chung Shen
Çeviri Editörü Prof. Dr. Osman Kızılkılıç
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 20x28 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.