TDAS & YNSA Kuantum Biyoholografik Akupunktur Sistemleri
TDAS & YNSA Kuantum Biyoholografik…
%20 İndirimli 600,00 TL 480,00 TL
TDAS & YNSA Kuantum Biyoholografik Akupunktur Sistemleri
TDAS & YNSA Kuantum Biyoholografik Akupunktur Sistemleri

TDAS & YNSA Kuantum Biyoholografik Akupunktur Sistemleri

480,00 TL
600,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615624 Sayfa Sayısı: 310
Yazar(lar): M. Levent Tekçi Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Binlerce yıldır metaforik olarak öğretilen, öğrenilen ve günümüze kadar ulaşan akupunkturu anlamak... Bunun da ötesinde 21. yy'da pozitif bilimin kavramları ile bunu yapmaya çalışmak... 

Bu kitapta ilk kez metaforik olarak anlatılan 5 Element Teorisi intraselüler organeller ile fraktalizasyon temelinde ilişkilendirilerek, fizyobiyolojik açıklamaları yapılmış, miyofasyal zincirlerin, miyofasyal meridyenler ile korespodansları kurularak TDAS & YNSA teknikleri ile korelasyonları oluşturulmuştur. Kuantum mekaniğinin açıkladığı holografik gerçekliğin insan organizması dahil akupunktur kanal sistemindeki etkileşimi, fasya sisteminin devasa enerjitik, manyetik ve informatif alanları ile detaylı olarak açıklanmıştır. Holoinformasyonel akupunktur kanal sisteminin ultrastriktürel yapısı morfolojik ve anatomik olarak da detaylandırılarak tıp doktoru, akupunkturistler için kaynak kitap olarak kaleme alınmıştır.

Diyagonal Lineer ve Diyagonal Revers sistemleri ile organizmanın hiperyüzey alanları  ilişkilendirilerek, kullandığım dört farklı holografik akupunktur tekniğim, TDAS tekniği olarak tek bir çatı altında birleştirilmiştir. TDAS ve akupunktur kanal sistemi, lemniscat meridyen sistemi (LMS) konneksiyonu sağlanmış ve BESTE hiperyüzey alanları ile detaylandırılmıştır.

Kitabın genişletilmiş baskısında ise TDAS'ın kozmolojik akupunktur yönü detaylandırılacak, kanal sistemi ve organların sirkadiyen ritim döngülerinin gezegenler ile ilişkisi, yer, saat, gün, hafta ve aylar ile etkileşimi genişletilecek, diverjent ve luo bağlantı kanallarının lemniscat meridyen sistemi (LMS) ile korespodansları eklenecektir. Ortodoks tıbbının yetersiz kaldığı her durumda kullanılması hedeflenmiş bu tekniğin zihinlerde farklı bir yere oturacağını umuyorum.

Toshikatsu Yamamoto’nun genellikle nörolojik ve lökomotor sistem rehabilitasyonunda kullanılan YNSA tekniği de uygulayıcılar için teorik ve pratik bilgiler ile zenginleştirilmiş, YNSA metodunda sık kullandığım birçok tekniğim de eklenmiştir.

Diğer Detaylar

Yazar(lar) M. Levent Tekçi
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.