Temel Akciğer Sağlığı ve Hastalıkları Ders Kitabı
Temel Akciğer Sağlığı ve Hastalıkları…
210,00 TL

Temel Akciğer Sağlığı ve Hastalıkları Ders Kitabı

210,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053355175 Sayfa Sayısı: 472
Editör(ler): Prof. Dr. Orhan Arseven Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 3. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

İlk basımını 2011 yılında yaptığı “Temel Akciğer Sağlığı ve Hastalıkları” adlı öğrenci kitabı ile de tıp öğrencilerine göğüs hastalıkları alanında standart ve güncel bir eğitim verilmesine katkıda bulunmayı amaçlamıştır. Tıpta gelişmelerin baş döndürücü hızda ilerlediği, bilginin yarılanma ömrünün hızla azaldığı günümüzde kitapların güncellenmesi zorunlu olmaktadır. Bu nedenle, elinizdeki kitabın 3. baskısı yeniden hazırlanarak güncellenmiştir.
Kitap esas olarak, göğüs hastalıkları ile ilgili temel konuları bu yana tıp öğrencilerine özlü bir şekilde aktarmayı planlamaktadır. Kitap ilk baskısının yapıldığı günden bu yana öğrenciler tarafından büyük bir beğeni ile takip edilmektedir. Sadece öğrenciler değil, birinci basamak hekimleri, uzmanlık öğrencileri ve ilgili dal hekimler için de yararlı bir kaynak özelliği taşımaktadır.
Kitapta hastalıklar ile ilişkili risk faktörleri, temel propedötik bilgiler, hastaya yaklaşım, klinik değerlendirme, tanı ve tedaviye dair bilgi öğrencilerin kavrayacağı bir tonda, sıkmadan, özlü ve akıcı bir şekilde aktarılmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Orhan Arseven
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 3. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.