Temel Hemşirelik Becerileri - Eğitim Videoları İlaveli
Temel Hemşirelik Becerileri…
135,00 TL

Temel Hemşirelik Becerileri - Eğitim Videoları İlaveli

135,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786057578358 Sayfa Sayısı: 324

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

     KİTAP SATIN ALINDIKTAN SONRA ARKASINDAKİ KOD KAZILARAK http://kurumsal.ankaranobel.com ADRESİNDEN VİDEOLAR İZLENEBİLİR.

Değişen dünya ve teknolojik imkanlar insanların algılarını, beklentilerini, alışkanlıklarını ve öğrenme biçimlerini de değiştirmektedir.Mesleklerin varoluşlarını sürdürebilmeleri için bu kaçınılmaz değişime hızlı uyum sağlamaları bir zorunluluktur.Mesleğin temel bilgisini, becerilerini ve tutumlarını meslek adaylarına ve üyelerine açık, anlaşılır, doğru bir şekilde kazandırmak mesleki sorumluluktur.Özellikle birçok duyu organına hitap eden eserler üretmek öğrenmenin kolay, keyifli ve kalıcı izli olması bakımından oldukça önemlidir.

     Öğrencilerin hasta bakım yönetimine ilişkin yeterliklerinin geliştirilmesi, yetkinlik kazanmaları ve öğrenme süreçlerinin desteklenmesi için öğretim teknolojilerinin kullanılması önerilmektedir.Öğretim teknolojilerinin kullanılması ile öğrencinin öğrenmeye hazır olduğunda, zamandan ve mekandan bağımsız olarak web ortamındaki bilgiye defalarca ulaşma olasılığı öğrenmeyi daha keyifli ve kolay kılmaktadır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Ayişe Karadağ
Editör(ler) Dr. Öğrt. Üyesi Deniz Öztürk
Editör(ler) Doç. Dr. Zehra Göçmen Baykara
Editör(ler) Doç. Dr. Nurcan Çalışkan
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 2. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.