Tıbbi Biyokimya - Güncellenmiş 5. Baskı
Tıbbi Biyokimya - Güncellenmiş…
210,00 TL

Tıbbi Biyokimya - Güncellenmiş 5. Baskı

210,00 TL
Yayınevi: Nobel Tıp Kitabevi ISBN: 9786053355946 Sayfa Sayısı: 696
Editör(ler): Prof. Dr. Figen Gürdöl Dil: Türkçe Basım Yılı: 2021 Baskı Sayısı: 5. Baskı Kapak / Cilt: Karton Kapak

En geç Salı Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

İnsanın her koşulda yaşam enerjisini ve varlığını koruyabilme arzusu, bilim dünyasında yüzyıllar öncesinden başlayan yolculuğunun en önemli nedenidir. Günümüzde sağlık alanındaki araştırmalar ve gelişmeler, bilgi havuzunda dinamik bir değişime yol açmakta, biyokimya biliminin kapsamı da bu nedenle sürekli genişleyip yenilenmektedir.

Biyokimya, tıp alanındaki araştırmalarda ve klinik uygulamalarda çok değerli bir rehberdir. Sağlıkla ilgili bütün alanlarda yararlı bir kaynak olması ümidiyle hazırlanan Tıbbi Biyokimya kitabının içeriği, tıp fakültelerinin öğretim programları ve güncel gelişmeler dikkate alınarak oluşturulmuştur. Dileğimiz, kolay anlaşılması ve zor unutulmasıdır.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Figen Gürdöl
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 5. Baskı
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.