Ultrasonda Ölçümler
Ultrasonda Ölçümler
%20 İndirimli 135,00 TL 108,00 TL
Ultrasonda Ölçümler
Ultrasonda Ölçümler

Ultrasonda Ölçümler

108,00 TL
135,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-23-5 Sayfa Sayısı: 430
Editör(ler): Keshthra Satchithananda, Wui K. Chong, Paul S. Sidhu Çeviri Editörü: Dr. Taylan Kara Dil: Türkçe Basım Yılı: 2018 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 12x21 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Ultrasonda anahtar parametrelerin ölçümü ve yorumlanması normal anatominin patolojiden ayırt edilmesinde büyük önem taşır. Ultrasonda Ölçümler, radyoloji asistanlarının ve ultrasonografi uygulayıcılarının bu ölçümleri anlamasını sağlayabileceği gibi, radyologlar tarafından klinik pratikte değerli bir referans olarak kullanılabilir.

Kitap boyunca referans kolaylığı sağlaması için aynı format kullanılmış olup kitapta hasta hazırlığı ve pozisyonlandırılması, kullanılacak prob ve yöntem, ortaya çıkan ultrason görüntüleri ve bu görüntülerden elde edilecek ölçümler hakkında kullanışlı bilgiler yer almaktadır.
Günlük pratikte sık kullanım için tasarlanmış olan bu kitapta, anahtar ölçümler ve temel açıklayıcı metinler eşliğinde sunulan 150’nin üzerinde yüksek kalitede ultrason görüntüsü bulunmaktadır. Normal varyasyonların yanı sıra, gelişim sırasında ve hastalık sürecinde değişiklik gösterebilecek özelliklerin dağılım aralıkları sunulmaktadır.

Bu yeni basımda ultrasonla ilgili gelişmeler de yer almaktadır. Uygun yerlerde, güncellenmiş ultrason ölçümleri metne dahil edilmiş ve ileri okumaya yardımcı olması için anahtar referanslar sunulmuştur.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Keshthra Satchithananda
Editör(ler) Wui K. Chong
Editör(ler) Paul S. Sidhu
Çeviri Editörü Dr. Taylan Kara
Dil Türkçe
Basım Yılı 2018
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 12x21 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.