Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı
Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı
%20 İndirimli 400,00 TL 320,00 TL
Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı
Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı

Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı

320,00 TL
400,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615297 Sayfa Sayısı: 294
Editör(ler): Orit Markowitz Çeviri Editörü: Prof. Dr. Ümit Türsen Dil: Türkçe Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Deri lezyonlarını doğru tanıma!

Dermoskopi pigmente lezyonları değerlendirmede ihtilal yaratmasına karşın, tek başına patern analizi, her zaman yeterli olmaz. Uygulamalı Dermoskopi El Kitabı, Dr. Orit Markowitz’in geliştirdiği “renk çarkı” yaklaşımıyla, zor tanısal olgularda çözüme, malign ve benign durumların ayrımına ve etkili tedavi geliştirmeye yardımcı olur.

• Dermoskopiyi, tanısal teknolojide potansiyel ve kısıtlamalara bağlı optimal kullanmak.

• İhtimali tanılarla ilişkili lezyonların kahverengi, kırmızı, sarı, mavi veya menekşe rengi gibi herhangi bir renkle bağlantılı nerden başlanacağını bilmek

• Daha az tehlikeli diğer lezyonlardan amelanotik melanomları kesin ayırmak.

• Dr. Markowitz’in kendi koleksiyonundan anahtar ayrım özellikleriyle canlı örneklerin dermoskopik fotoğraf ve çizimleri.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Orit Markowitz
Çeviri Editörü Prof. Dr. Ümit Türsen
Dil Türkçe
Basım Yılı 2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.