Veteriner Anesteziyoloji
Veteriner Anesteziyoloji
110,00 TL

Veteriner Anesteziyoloji

110,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786057578365 Sayfa Sayısı: 523

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

  Hayvan sağlığı hizmetlerinin her aşamasında hayvan gönencinin ve çağdaş veteriner hekimlik uygulamalarının merkezinde yer alan Veteriner  Anesteziyoloji bilimi, günümüzde veteriner hekimliği eğitiminin ve klinik uygulamaların en önemli bileşenleri arasındadır. Anestezi süreçlerinin etkin şekilde yönetilmesi için gereksinim duyulabilecek bilgilerin kullanıcı dostu bir tasarımla bir araya getirildiği bu kitapta, anestezide kullanılan terimlerden, karmaşık olduğu düşünülen tekniklere kadar kapsamlı bir içerik yer almaktadır.
   Evcil hayvan türlerinin yanı sıra yaban hayvanlarının anestezi yöntemlerine ve gerekli ekipmana ilişkin bilgilere de yer verilen Veteriner Anesteziyoloji; anestezi uygulamaları için gereken temel bilgiler, monitörizasyon yöntemleri, sıvı-elektrolit denge ve sıvı sağaltımı, elektrokardiyografi, premedikasyon, enjektabl genel anestezikler, inhalasyon anestezikleri, anestezi cihazları, akut ve kronik ağrı yönetimi, lokal anestezi yöntemleri, farklı hayvan türlerinde ve özel durumlarda anestezi ve analjezi uygulamaları, nöromuskuler blokaj, acil durumlarda yaklaşım ilkeleri gibi pek çok konuyu ayrıntılı olarak içermektedir.
   Farklı uzmanlık ve deneyimlere sahip veteriner hekimlerin ve veteriner fakültesi öğrencilerinin de başvuru kaynağı olabilecek nitelikteki Veteriner Anesteziyoloji kitabı, anlatılan yöntemlerin daha kolay anlaşılması amacıyla 140 özgün çizim ve 35 fotoğrafın yanı sıra, bilgiye erişimi kolaylaştıracak 100’ün üzerinde tablo ile donatıldı. Bütünüyle güncellenen ve içeriği zenginleşen Veteriner Anesteziyoloji kitabının tüm veteriner hekimlere ve veteriner fakültesi öğrencilerine yararlı olması dileğiyle.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Bahattin KOÇ
Editör(ler) Prof. Dr. Zülfükar Kadir Sarıtaş
Editör(ler) Doç. Dr. Oytun Okan ŞENEL
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.