Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada Konsültasyon Köpek ve Kedi
Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada…
450,00 TL

Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada Konsültasyon Köpek ve Kedi

450,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786057578884 Sayfa Sayısı: 1568
Editör(ler): Jr., Larry P. Tilley, Francis W. K. Smith Çeviri Editörü: Doç. Dr. Oytun Okan Şenel, Doç.Dr. İrem Ergin, Prof. Dr. Bahattin Koç Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

   Bütünüyle güncellenen Veteriner Hekimlikte 5 Dakikada Konsültasyon, kedi ve köpekler için gereksinim duyduğunuz bilgiye kolay kullanımlı bir formatta, tıpkı güvenilir bir klinisyeni muayene odanızda, hemen yanıbaşınızda bulundurur gibi hızlı erişim sunmaya devam ediyor. Kedi ve köpeklerde yaygın ya da nadir olarak görülen 846 hastalık ve durum, 379 uzman tarafından, deneyimlerini ve tavsiyelerini içerecek şekilde ayrıntılı olarak kaleme alındı, kitabın Türkçe baskısı için 65 uzman tarafından titizlikle çevirisi yapıldı ve gereksinim duyduğunuz her yerde, her zaman bilgiye kolaylıkla ulaşabilmeniz için tüm konular alfabetik olarak sıralandı. Farklı uzmanlık ve deneyimlere sahip veteriner hekimler ve veteriner fakültesi öğrencileri için başvuru kaynağı olabilecek nitelikteki bu kitap, kedi ve köpeklerin hastalıklarına ilişkin genel bilgi edinmek, tanı koymak ve daha etkin bir sağaltım protokolü oluşturmak için bir başucu eseridir.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

• Kedi ve köpek hastalıklarının tanı ve sağaltımına ilişkin anahtar bilgilere hızlı erişim sağlar.

• Kapsamındaki 846 spesifik hastalık ve durum ile, kedi ve köpek hekimliği üzerine en kapsamlı ve içeriğine en hızlı erişilebilen kitaptır.

• Yoğun çalışma ortamında hızlı başvuru ve arama için dikkatli bir şekilde tasarlanmıştır, klinik kararlarını hızlı ve uygun almanız için size güven vermeyi hedefler.

• Veteriner hekimliğin tüm alanlarından 379 önde gelen uzmanın katkılarını sunar.

• Farklı veteriner fakültelerinde ihtisas yapan, klinik ve laboratuvar deneyimine sahip 65 bölüm yazarının Türkçe çevirisi ve gerekli kısımlarda kitap içeriğine ek olarak yerleştirilen editör ve çevirmen dipnotlarıyla, bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlar.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Jr., Larry P. Tilley
Editör(ler) Francis W. K. Smith
Çeviri Editörü Doç. Dr. Oytun Okan Şenel
Çeviri Editörü Doç.Dr. İrem Ergin
Çeviri Editörü Prof. Dr. Bahattin Koç
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.