Yeni Başlayanlar için Obstetrik Ultrasonografi
Yeni Başlayanlar için Obstetrik…
%20 İndirimli 87,00 TL 70,00 TL
Yeni Başlayanlar için Obstetrik Ultrasonografi
Yeni Başlayanlar için Obstetrik Ultrasonografi

Yeni Başlayanlar için Obstetrik Ultrasonografi

70,00 TL
87,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 9786059615525 Sayfa Sayısı: 84
Editör(ler): Doç. Dr. Taylan Kara, Dr. Öğr. Üyesi Sermin Tok Umay Dil: Türkçe Basım Yılı: 2020 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 13,5x19,5 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Bu kitabın hedef kitlesi obstetrik ultrasonografi (US) konusunda yeterli tecrübesi olmayan ancak bu konuyu öğrenmek isteyen asistan veya uzman doktorlardır. Amacı, mümkün olduğu kadar kısa bir süre içerisinde bu uygulamanın olmazsa olmaz noktalarını vurgulamak ve kabul edilebilir bir standart içerisinde uygulanmasını sağlamaktır.

Metnin anlaşılır ve kolay kavranabilir olması için teknik bir dilden mümkün olduğunca kaçınılmış ve akademik bir formatta hazırlanmamıştır. Hiç obstetrik US yapmamış bir hekim, bu kitabı okuduğunda obstetrik US’nin asgari kriterlerini öğrenmiş olacak obstetrik US pratiği için gerekli ön hazırlığı sağlayacaktır. Bu kitaba olgularıyla katkıda bulunan Uzm. Dr. Cemil Gürses’e ve Doç. Dr. Bekir Erol’a teşekkür ederim.

Doç. Dr. Taylan Kara

Diğer Detaylar

Editör(ler) Doç. Dr. Taylan Kara
Editör(ler) Dr. Öğr. Üyesi Sermin Tok Umay
Dil Türkçe
Basım Yılı 2020
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 13,5x19,5 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.