Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisi
Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi…
85,00 TL

Yetişkin Hastalıklarında Tıbbi Beslenme Tedavisi

85,00 TL
Yayınevi: Ankara Nobel Yayınevi ISBN: 9786257146579 Sayfa Sayısı: 620

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

    Beslenme yetersizliği ve dengesizliği bazı hastalıkların oluşmasında doğrudan veya dolaylı olarak etki gösterirken, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam sürecinde de koruyucu rol oynamaktadır. Hastalıklardan korunma ve kaliteli bir yaşamın sürdürülmesi için önemli bir etmen olan beslenme, toplumun bilgi düzeyinin ve farkındalığının artırılması gereken unsurların başında gelmektedir. Bu anlamda bu kitap; hastalığın beslenme üzerindeki etkilerini, sağlığın geri kazanılması ve sürdürülmesinde beslenme tedavisinin uygun kullanımlarını kapsar, beslenme önerilerine gereksinimi olan hastalara yönelik güncel ve spesifik kanıta dayalı beslenme bilgilerinin yer aldığı bölümleri içerir.

    Bu kitabın; hastaların beslenme durumlarının değerlendirilmesinde, hastalığa/bireye özgü tıbbi beslenme tedavisinin planlanmasında ve izleminde diyetisyenlere yardımcı olacağını düşünmekteyiz. Her biri diyetetik alanında oldukça deneyimli olan yazarların bilgi birikimlerinin bir araya geldiği bu kitabın diyetisyen/beslenme uzmanlarının, beslenme ve diyetetik bölümü öğrencilerinin ve sağlık profesyonellerinin kullanımı için bir rehber ve referans kitap olarak katkı sağlamasını diliyoruz.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Prof. Dr. Gamze Akbulut
Editör(ler) Prof. Dr. Seyit Mehmet Mercanlıgil ,
Editör(ler) Prof. Dr. Hilal Yıldıran
Editör(ler) Prof. Dr. Habibe Şahin
Dil Türkçe
Basım Yılı 2021
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.