Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması
Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin…
%20 İndirimli 202,50 TL 162,00 TL
Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması
Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması

Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması

162,00 TL
202,50 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-9615-44-0 Sayfa Sayısı: 136
Editör(ler): Pushkar Mehra, Bradford M. Towne Çeviri Editörü: Prof. Dr. Taşkın Yücel Dil: Türkçe Basım Yılı: 2019 Baskı Sayısı: 1. Baskı Ebat: 16x24 cm Kapak / Cilt: Karton Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt

Bugün Saat:16:00'a Kadar Aynı Gün Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Yüz estetik cerrahi için nörotoksinler ve dolgu maddeleri hakkında eksiksiz bir kaynak

Bu kitap minimal invaziv kozmetik cerrahiyi dental pratiğe dahil etmek için ayrıntılı ve pratik bir rehber sunar. Bölümler, bu materyalleri pratikte kullanmanın tüm yönlerini iyice inceler ve vaka yönetimi hakkında, ürün seçimi ve ayrıntılı bilgi için özel önerilerle birlikte nörotoksin ve dolgu maddelerinin enjekte edilmesi ve yerleştirilmesi için adım adım teknikler sunar.

Anatomik çizimler ve klinik fotoğraflar açıklanan prosedürleri ve kavramları göstermektedir. Teknik değerlendirme, tedavi planlama ve ürün seçimi, komplikasyonların yönetimi ve servisin pazarlanması konularında Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksin ve Dolgu Uygulaması, bu teknikleri pratikte kullanmak için eksiksiz bir kaynak sunmaktadır.

Fasiyal anatomi, nörotoksinler, kozmetik dolgu maddeleri, hiyalüronik asit dermal dolgu maddeleri, Radiesse™ kalsiyum hidroksiapatit enjekte edilebilir dolgu maddesi, inciler ve tuzaklar ve uygulamalarınızı nasıl geliştireceğinizi kapsar.

• Ağız ve çene-yüz cerrahisi pratiği içinde minimal invaziv kozmetik bir yüz cerrahisi servisinin nasıl kurulduğuna bakılmaksızın eksiksiz ama kullanımı kolay bir referans sunar.

• Mevcut ürün yelpazesini objektif bir bakış açısıyla ayrıntılı olarak araştırır

• Nörotoksin ve dolgu maddelerini enjekte etmek ve yerleştirmek için nasıl yapılır teknikleri sunar

Yüz Estetik Cerrahisinde Nörotoksinler ve Dolgular, repertuarlarına minimal invaziv kozmetik cerrahi eklemek isteyen herhangi bir oral ve çene-yüz cerrahı veya genel diş hekimi için önemli bir referanstır.

Editörler

Bradford M. Towne, DMD, kurul sertifikasına sahip bir ağız ve çene-yüz cerrahıdır ve Boston Üniversitesi Henry M. Goldman Diş Hekimliği Fakültesi, Boston, MA, ABD'deki Ağız ve Diş Çene Hastalıkları Bölümü'nden Doçent olarak emeklidir.

Pushkar Mehra, BDS, DMD, MS, FACS, Boston Üniversitesi, Boston Üniversitesi Henry M. Goldman Diş Hekimliği Fakültesi, Boston, MA, ABD, Ağız ve Diş Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanıdır.

Çeviri Editörü

Prof. Dr. Ö. Taşkın Yücel, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı

Diğer Detaylar

Editör(ler) Pushkar Mehra
Editör(ler) Bradford M. Towne
Çeviri Editörü Prof. Dr. Taşkın Yücel
Dil Türkçe
Basım Yılı 2019
Baskı Sayısı 1. Baskı
Ebat 16x24 cm
Kapak / Cilt Karton Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.