Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi
Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji…
%20 İndirimli 950,00 TL 760,00 TL
Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi
Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi

Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi

760,00 TL
950,00 TL -%20
Örnek Sayfalar Yayınevi: Dünya Tıp Kitabevi ISBN: 978-605-64848-3-4 Sayfa Sayısı: 1296
Editör(ler): Anne G. Osborn Çeviri Editörü: Doç. Dr. Banu Çakır, Prof. Dr. Mehmet Tekşam Dil: Türkçe Basım Yılı: 2015 Ebat: 19,5x27,5 cm Kapak / Cilt: Sert Kapak Kâğıt Kalitesi: Kuşe Kâğıt
Promosyonlu Ürün
Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi
Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi alındığında geçerli promosyonlar
  • Radyoloji Soruları
    Radyoloji Soruları

    1 Adet "Osborn Beyin: Görüntüleme, Patoloji ve Anatomi" alındığında geçerlidir.

    216,00 TL 150,00 TL

En geç Pazartesi Günü Saat:16:00'a Kadar Kargo

Sayfayı Yazdır

Sayfayı Paylaş

Ürün Özellikleri

Osborn Beyin: Görüntüleme, patoloji ve anatomi kitabı Anne G.Osborn’un 2013 yılında basılan yeni kitabıdır. Yaklaşık 1200 sayfalık bu kitapta Anne Osborn karmaşık konuları görsel olarak  başvurabileceğimiz, kolay anlaşılabilir hale getirmiştir. Kitapta beyin görüntülemede bilinmesi gereken yönler, belirgin patoloji örnekleri, konu ile ilgili anatomi ve güncellenmiş beyin görüntüleme teknikleri ile harmanlanarak sunulmuştur.

Eğitim müfredatına uygun olarak düzenlenmiştir. Kitapta özellikle asistan ve yeni uzman hekimler için pratikte en sık karşılaşacakları travma gibi acil konulardan başlanmıştır. Aslında , bu bölüm hekime tanı için nasıl düşünmeli, tanı tipleri ve beyni etkileyen çeşitli patolojiler hakkında bilgiler vermektedir.

Osborn bu kitapta hekimlere beyin görüntüleme dünyasının kapılarını açmakla birlikte yeni fikirler ve tanılar ekleyerek tecrübeli nöroradyologların da ilgisini çekmektedir.

Diğer Detaylar

Editör(ler) Anne G. Osborn
Çeviri Editörü Doç. Dr. Banu Çakır
Çeviri Editörü Prof. Dr. Mehmet Tekşam
Dil Türkçe
Basım Yılı 2015
Ebat 19,5x27,5 cm
Kapak / Cilt Sert Kapak
Kâğıt Kalitesi Kuşe Kâğıt

Kargo & Teslimat

Siteadı.com'da siparişleriniz alındığı sıraya göre en hızlı şekilde hazırlanıp kargoya teslim edilmektedir. Teslimat süremiz ürün üretim sürecine göre belirlenmektedir. Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kredi kartı ile yapılan Türkiye'nin her yerine 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO hizmetimiz vardır. Tüm Türkiye'ye kapıda nakit ve kredi kartı ödemeli sipariş verebilirsiniz.Kargo ücretimiz 10 TL dir. Kapıda ödemeli kargolarda kargo bedeli + 10 Türk Lirası  hizmet bedeli alınmaktadır. Anlaşmalı kargo şirketimiz PTT Kargo'dur.